Novinky

26.02.2016 08:49

Prázdniny

V týdnu od 29.2. do 4.3. jsou prázdniny a tudíž netrénujeme!

Sejdeme se opět v pondělí 7.3. v obvyklých časech.

02.01.2016 16:21

PF 2016

Přejeme všem členkám a příznicům našeho oddílu hodně zdraví, štěstí a sportovních i osobních úspěchů v roce 2016.

První trénink v novém roce je v pondělí 4.1. v obvyklých časech.

13.11.2015 17:03

Prázdniny

16.11. je v ZŠ volno a tudíž všechny tréninky ODPADAJÍ! 

Těšit se budeme opět ve středu 18.11.

27.10.2015 21:06

Český pohár I.

Se začátkem podzimu přichází jako každý rok Českomoravský pohár společných skladeb. Letošní první závod České části poháru byl zorganizován jako již tradičně v Mariánských Lázních. Závodu se účastnilo pět z našich šesti „společek“.   Dopolední program zahájila kategorie 0.B, ve které se předvedly naše nejmladší. Skladbu zacvičily pouze s malými chybkami a tak se mohly těšit z bronzové medaile. V kategorii 0.A se ve velké konkurenci prosadily naše „Coraliny“ a díky preciznosti a velkému soustředění se nedopustily žádné velké chyby a obsadily krásné druhé místo a to pouze s rozdílem dvou desetin od vítězek. Na další skvělý výsledek a to dokonce ve stejné kategorii, pouze o stupeň níž, dosáhla „Ptáčata“. 

Odpolední část závodu zahájila II. Kategorie, kde bojovaly naše větší obruče. Konkurence byla vysoká a bohužel náčiní nás úplně neposlouchalo. Několikrát se zatoulaly obruče, jednou dokonce mimo závodní plochu. I přes velké chyby v prvním provedení se děvčata vzpamatovala a druhé provedení zacvičily o poznání lépe. Nakonec v závodě skončily na hezkém čtvrtém místě. Naše nejzkušenější kužele naopak ukázaly, že věčné trénování „házeček“ se vyplatilo. První provedení zacvičily pouze s malými chybami, v druhém naprosto bez pádu. Tímto krásným výkonem obsadily druhé místo.

Závody v Mariánských Lázních byly pro náš oddíl celkově velmi úspěšné a my se těšíme na další v Plzni.

Vendy

Výsledky

 

01.09.2015 08:27

Nábor

15.06.2015 10:59

Oddílový závod

Vážení rodiče a příznivci moderní gymnastiky,

srdečně Vás zveme na přebor oddílu SK MG Stodůlky Praha a zároveň poslední cvičení letošního školního roku.

KDY: středa 17.6. 2015 ZŠ Kuncova

14:45 sraz všech závodnic před ZŠ Kuncova

15:30 sraz rodičů a diváků u zadního vchodu ZŠ

17:00 vyhlášení výsledků a udílení cen

po závodě proběhne informační schůzka ohledně letních soustřední a zahájení nové sezony.

Po létě se na všechny v září (7. 9. 2015) opět těšíme.

Prosím sledujte webové stránky, kde budou vyvěšeny informace k časům jednotlivých tréninků. 

Hezké prázdniny přejí trenérky MG. A děti, CVIČTE!  ;)

24.05.2015 12:38

Závodíme...

Jarní sezona je v plném proudu a vlastně již téměř v závěru. Po několika pohárových závodech, ať již více či méně úspěšných nás čekají již pouze dva závody - pohárový závod na Zeleném Pruhu a pro ty, které se kvalifikovaly vyvrcholení celé sezony na Mistrovství republiky v Chomutově. Poté se ještě několikrát setkáme v tělocvičně a 17.6. na oddílovém přeboru se rozloučíme a půjdeme si užít zasloužené prázdniny. 

Závodů jsme letos absolvovaly dosti, účastnit se mohly prakticky všechny členky našeho oddílu a medailových umístění také není málo. Vzhledem k náročnosti sezony jsme trošku pozapomněly aktualizovat naše webové stránky. Přeci jen, raději věnujeme čas a energii práci v tělocvičně či povinnostem na závodech, než telegrafickými zprávami na internetu. 

Jako již tradičně v květnu proběhl jeden z nejdůležitějších závodů sezony a to Přebor Prahy, který je postupovou soutěží na Mistrovství republiky. Tradičně patříme v Praze k nejúspěšnějším oddílům v Základním programu. Letos jsme se po dlouhé době účastnily i závodu v Kombinovaném programu a nutno říci, že ve vyrovnané konkurenci se naše závodnice rozhodně neztratily. Závod v KP sice vypadal spíš jako mezioddílový přebor mezi závodnicemi z Vodních staveb a našimi děvčaty, nicméně děvčata z Vodních staveb patří již několik let mezi republikovou špičku a tak dvě třetí místa rozhodně nejsou zklamáním! Bronzovou medaili si vybojovala ve II. kategorii Agáta Štrosová a v kategorii I. Kristýna Sluková. Mrzet může pouze u stupínek uniknuvší postup na MČR, kam z Pražské oblasti postupuje přímo pouze vítězka kategorie a dle počtu startujících v jednotlivých oblastech možná ještě stříbrná medailistka. Oběma našim děvčatům tedy postup unikl pouze o kousek. 

V Základním programu jsme potvrdily kvality našich závodnic a ve všech kategoriích (kromě III.kat. ZPMG, ve které nemáme závodnici) jsme získaly individuální zlaté umístění, tak vítězství v družstvu. V I.kat. zvítězila Eliška Benešová, ve II.kat. zvítělzila Julie Šebková a na druhém místě se umístila Karolína Maletová a ve IV. kategorii na stupínek nejvyšší dosáhla Lenka Barešová a svým "životním výkonem" si stříbrnou medaili a poprvé i postup na MČR zajistila Anna Machátová

A aby toho nebylo málo, část našich závodnic startovala také na pohárovém závodě v Plzni, kde si některé vyzkoušely závody vůbec poprvé!

Všem účastnicím Přeborů gratulujeme ke krásným výsledkům, všem závodnicím oddílu za vzornou reprezentaci klubu na veškerých závodech a rodičům za podporu.

Výsledky všech závodů najdete zde.

Za fotografie děkujeme paní Benešové.

 

01.04.2015 20:24

První úspěchy

Sezona již začala a první závodní zkušenosti již jsou za námi. Prvním testem pro naše závodnice byla účast na pohárovém závodě v Jablonci nad Nisou, kde o pouhou destinku unikla Elišce Benešové bronzová medaile v I. kategorii ZPMG, ve II.kategorii ovšem již neunikla Elišce Polákové a hned kov nejcennější si s velkým náskokem vysoutěžila Lenka Barešová.

Po dlouhé době jsme šest našich děvčat posunuly do vyšší kategorie - KPMG, kde na rozdíl od ZPMG nemají dvě povinné sestavy, ale jen jednu povinnou a jednu volnou. V II.kategoii naše tři statečné bojovnice dopadly nad očekávání dobře. Klárka Lovíšková se umístila pátá, Verča Nová čtvrtá a vítězkou kategorie se stala Agátka Štrossová! Naše "jedničky" (závodnice I.kat.KPMG) se ještě moc nepopasovaly s technikami náčiní jak kuželů, které poněkud padaly ani stuhy, která se jim příliš až příliš motala. Nicméně zkušenost k nezaplacení a další motivace pro práci v tréninku.

Hned následující neděli se zúčastnily snad všechny naše závodnice našeho již devátého ročníku Stodůleckého poháru u nás v domácích podmínkách. Pozvání přijaly již tradičně spřátelené oddíly z Vodních staveb, Mariánských Lázní a Vysokého nad Jizerou. Závodu se zúčastnilo přes 100 děvčat ve všech katčegoriích základního i kombinovaného programu. Výsledky najdete zde.

27.03.2015 17:30

Stodůlecký pohár

Zveme všechny příznivce na tradiční Stodůlecký pohár. Začínáme v neděli 29.3.v 9:30 závodem ZPMG, a v 15:00 závodem v KPMG. K vidění bude přes 110 gymanstek z 6 oddílů všech věkových kategorií.

25.01.2015 18:46

Příprava na novou sezonu

Odpočinek je již za námi a my rozhodně nezahálíme a již pracujeme na nových sestavách pro jarní sezonu.  Letos jsme to vzaly důkladně a v sobotu si pořádně protáhly těla. Jak nám to šlo můžete shlédnout v naší galerii ;)

Fotogalerie

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

uhelky@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode