Tréninkové skupiny od ledna 2023

09.01.2023 14:36

KOMBINOVANÝ PROGRAM

V.kategorie 

PO 16:30-18:00   ST 17:30-19:00    PÁ 15:30-17:00

Benešová Eliška

IV.kategorie

PO 16:30-18:00    ST 17:30-19:00    PÁ 15:30-17:00

Rudolská Tereza, Hnátková Natálie, Kurzweilová Brigita, Jiravová Lenka

III.kategorie

PO 16:30-18:00   ST 17:30-19:00   PÁ 15:30-17:00

Dufková Laura, Soldánová Adéla, Trotsjuk Valerie

I.kategorie

PO 16:30-18:00   ST 16:30-18:00   PÁ 14:00-15:30

Mattoli Charolotte, Sontáková Lilian

 

ZÁKLADNÍ PROGRAM

V.kategorie

PO 16:30-18:00   ST 17:30-19:00    PÁ 15:30-17:00

Mastníková Magda, Melmuková Bára

IV.kategorie

PO 16:30-18:00   ST 17:30-19:00    PÁ 15:30-17:00

Pertile Natálie, Divišová Anežka, Hanžlová Sofie

III.kategorie

PO 16:30-18:00   ST 16:30-18:00    PÁ 15:30-17:00

Biskupová Sára, Poradová Veronika, Pospíšilová Sofie, Mastníková Markéta, Mikhalina Naděžda, Svidró Emily, Šebeoková Viktorie, Stupková Viktorie

II.kategorie - přípravka

PO 15:00-16:30  ST 16:30-18:00  

Švecová Sylvie, Plhalová Beáta, Kosolapova Evgenia, Andrejsková Dora, Kurchytská Diana

II.kategorie - závodní

PO 15:00-16:30  ST 16:30-18:00   PÁ 14:00-15:30

Krejzová Adéla, Krejzová Rozálie, Maletová Ljudmila

I.kategorie - přípravka

PO 15:00-16:30  ST 15:00-16:30

Komínková Nela, Kopecká Eliška, Kouřilová Kateřina, Terletská Yeva, Dubois Olivia, Marcu Erika Iona, Točíková Viktorie

I.kategorie - závodní

PO 15:00-16:30  ST 15:00-16:30   PÁ 14:00-15:30

Křepelová Laura, Mainerová Melisa, Kachlíková Amélie, Panská Julie, Svidró Melanie, Shamshitdinová Amelia, Hradil Patricie, Kudrnová Ella

0.A kategorie - přípravka

PO 15:00-16:30  ST 15:00-16:30

Čurdová Tereza, Sadíková Anisa, Procházková Terezie, Havelíková Ela, Kosejková Aneta, Nováková Nela, Juszip Anna Maria, Benešová Jůlie

0.A kategorie - závodní

PO 15:00-16:30  ST 15:00-16:30   PÁ 14:00-15:30

Hopflerová Denisa, Sibrimová Zlata, Yusupová Severina, Popová Sofia, Jůzová Milena, Zdráhalová Vanda, Gorlová Aňa, Sofie ?

0.B kategorie - přípravka

PO 15:00-16:30  ST 15:00-16:30

Straková Johanka, Hocke Veronika, Szabó Emilie, Kijevská Kristina

0.B kategorie - závodní

PO 15:00-16:30  ST 15:00-16:30   PÁ 14:00-15:30

Polyaková Kristina

I.kategorie - závodní

PO 15:00-16:30  ST 15:00-16:30   PÁ 14:30-15:30

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

uhelky@gmail.com

Vytvořeno službou Webnode