MČR

29.11.2017 12:57

Historicky první republikové mistrovství v Linii B se konalo v neděli 26.11. v hale na Královských Vinohradech. Velká a důstojná hala, 4 rozcvičovací koberce, precizní organizace, to vše přispělo k opravdu vyjímečné atmosféře a pěknému závodu. Náš oddíl reprezentovaly dvě skladby v I. kategorii a jedna v kategorii třetí. Jako první z "našich" se představily Coraliny a reparát z minulého týdne (kdy se vinou několika pádů v prvním provedení nedostaly do finále) složily sice ne na jedničku, ale na dvojku určitě. Skladba One ve složení Majda, Aneta, Bára a Julie bohužel nepředvedla tak precizní výkon jako na přeboru Prahy, ale i přesto děvčata vybojovala pěkné 9. místo. Coraliny ve druhém, finálovém provedení bohužel také chybovaly a tak na ně zbyla pouze "brambora", ale i to je velký úspěch vzhledem k tomu, že ve startovním poli patří k těm mladším. A nutno dodat, že na počátku sezony bychom tomu vůbec nevěřily! Brigita, Bára, Eliška, Evička, Simča a Zuzka udělaly opravdu pořádný kus práce.

Ve třetí kategorii byl boj velmi vyrovnaný a vítězil ten, komu nepadalo. Naše skladba ve složení Eliška, Julie, Nikola, Sofie a Verča předvedly vyrovnané výkony v obou provedeních a zaslouženě si vybojovaly BRONZOVOU MEDAILI!

Všem závodnicím děkujeme za vzornou reprezentaci oddíllu a rodičům za jejich podporu!

VÝSLEDKY

Reportáž ze závodu bude v pořadu Sport v regionech, premiéra je ve čtvrtek 30.11.2017 ve 12:15 na ČT sport